Buraya Reklam Verebilirsiniz. !!!
Buraya Reklam Verebilirsiniz. !!!
Giyilebilir Teknoloji 8 0

Yerli tır simülasyon oyunundan büyük muvaffakiyet: 30 milyon indirmeye ulaştı

Taşınabilir oyun bölümü global oyun pazarındaki hissesini giderek artırıyor. Yerli oyun üreticisi Zuuks Games, simülasyon kategorisinde dünyanın en çok indirilen taşınabilir oyunu unvanını kazanan Bus Simulator : Ultimate’in akabinde Truck Simulator : Ultimate ile yeni bir rekora imza attı.

Bus Simulator : Ultimate’i 250 milyon kullanıcıya ulaştıran şirket dünya çapında 95 milyon etkin kullanıcı sayısına ulaşmış durumda. Zuuks Games, dünyada birinci sefer simülasyon ve tycoon oyununu bir ortaya getirdiği Truck Simulator: Ultimate’in 3 aydan kısa müddette 30 milyon kullanıcı tarafından indirildiğini duyurdu.

100’den fazla ülkede tır sürüşü tecrübesi

Truck Simulator : Ultimate, oyunculara gerçekçi tır sürüşü tecrübesi yaşatmanın yanı sıra, iş dünyasının kapılarını da aralıyor. Oyuncular, Türkiye, Amerika, Kanada, Rusya, Almanya, İtalya, Fransa, İspanya, Hollanda, Güney Kore, Japonya, Çin, Brezilya, Azerbaycan üzere dünyanın farklı ülkelerinde filo kurarak dünyanın en büyük lojistik şirketine dönüşmek için çaba veriyor.

Dünyada 100’den fazla kentte tıp sürüşü tecrübesi yaşatan oyunda işlerini büyütmek isteyenler, nakliye borsasında ihalelere katılarak yararlarını artırabiliyor. 32 farklı tır modelinin bulunduğu oyunda lamba, kollayıcı demirler, korna, kokpit ışıkları üzere pek çok modifikasyon seçeneği de sunuluyor. Kullanıcıları yeni özelliklerle tanıştırmaya hazırlanan oyun, çok oyunculu moduyla da sürüş keyfini ve rekabeti ikiye katlıyor.

Truck Simulator : Ultimate Zuuks Games Simülasyon Fiyatsız 73M

Truck Simulator : Ultimate ZUUKS BILISIM HIZMETLERI SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI Oyunlar Fiyatsız 1,4 GB

{admin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir