Buraya Reklam Verebilirsiniz. !!!
Buraya Reklam Verebilirsiniz. !!!
Yazılım 9 0

Fortnite haritası baştan aşağı değişiyor

Epic Games ve Google ile Apple arasındaki ödeme yöntemi davasının asıl konusu olan, mağazalarda olmamasına karşın en çok kazanan oyunların başında gelen Fortnite önemli bir değişime hazırlanıyor. 

Fortnite Chapter 3 neler sunacak?

Fortnite oyununda dönem geçişleri bir süre önce Chapter şeklinde isimlendirilmiş ve Chapter içerisinde sezonlara ayrılmıştı. Chapter 2 Sezon 8 dönemini oynarken gelecek hafta önemli bir değişikliğin ipuçları paylaşıldı. 

Black Friday için bir video paylaşan Epic Games, Fortnite Chapter 3 için ilk ipuçlarını verdi. Tersine dönmüş bir dünya terimi kullanan firma oyuncuların ilk Fortnite heyecanını yeniden yaşayacağını belirtiyor. 

Fortnite verilerini derinlemesine inceleyen bazı hayranlar 4 Aralık 00.00 itibariyle sona erecek sezon ile oyunun bir kara deliğe dönüşeceğini belirtiyor. Hatırlanacağı üzere kara delik olayı haritanın yeniden yerleştirilmesine kadar geçen bekleme ekranı olarak tanımlanıyor. Sezon birimi Cube Queen savaşı ile olacak. 7 Aralık itibariyle başlayacak Chapter 3 döneminde daha heyecanlı ve farklı bir harita bekleniyor. 

 

{admin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir