Buraya Reklam Verebilirsiniz. !!!
Buraya Reklam Verebilirsiniz. !!!
Yazılım 6 0

Cyberpunk 2077’nin yeni büyük güncellemesi yolda

Son 1 yıldır Cyberpunk 2077 ile birçok defa gündeme gelen CD Projekt Red, geçtiğimiz saatlerde bir rapor paylaştı. Bu raporda hem Cyberpunk 2077 hem de The Witcher’ın geleceği hakkında kimi yeni bilgiler öğrendik.

Büyük Güncelleme Yolda

Rapora nazaran CD Projekt şu anda Cyberpunk 2077 için büyük bir güncelleme üzerinde çalışıyor. Ne yazık ki güncellemenin ayrıntıları belirtilmemiş lakin bu güncellemeyle oyun bir yahut birkaç adet fiyatsız DLC ekleneceği kesin üzere diyebiliriz. Bunun dışında CD Projekt’in geliştirici takımı genişlettiği de bilgiler ortasında.

CD Projekt ayrıyeten şu anda fiyatlı ek paket üzerinde çalışmaya devam ettiğini açıkladı. Bu paketin içeriği ve çıkış tarihi de ne yazık ki bilinmiyor lakin 2023’ün birinci ayları şimdilik mantıklı duruyor diyebiliriz. Son olarak CD Projekt yeni projeler için şu anda keşif etaplarında olduğunu aktardı. Daha evvel yaptıkları açıklamalara nazaran ise Cyberpunk 2077’nin yeni kuşak versiyonu 2022’nin birinci aylarında, The Witcher 3’ün yeni jenerasyon versiyonu ise 2022’nin ikinci çeyreğinde çıkış yapacak.

{admin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir