Buraya Reklam Verebilirsiniz. !!!
Buraya Reklam Verebilirsiniz. !!!
Bilim Haberleri 10 0

Spider-Man: No Way Home sinemasından heyecanlandıran posterler paylaşıldı

Yılın en çok beklenen sinemalarından birisi olan yeni Spider-Man filmi Spider-Man: No Way Home’dan yeni posterler paylaşıldı.

Paylaşılan posterlede sinemanın makûs karakterlerini görebiliyoruz. Ne yazık ki tüm karakterler için bir poster paylaşılmadı yalnızca biraz daha ön planda olan Electro, Green Goblin ve Tabip Octopus posterlerde yer alıyor. Bahsi geçen posterleri ve daha öncesinde paylaşılan posterleri aşağıdaki galeri kısmında bulabilirsiniz.

Spider-Man 3, yani Spider-Man: No Way Home, 17 Aralık 2021’de yayınlanacak. Konuk olması beklenen isimlerin tamamı şöyle: Jamie Foxx, Tobey Maguire, Kirsten Dunst, Andrew Garfield, Emma Stone, Alfred Molina, Charlie Cox, Willem Dafoe ve Thomas Haden Church. Bunlardan Willem Dafoe, Jamie Foxx ve Alfred Molina resmi olarak onaylandı.

Konuk olacak isimler dışında sinemanın oyuncu takımında ise Tom Holland, Zendaya, Benedict Cumberbatch, J. K. Simmons, Jacob Batalon, Jon Favreau ve Marisa Tomei üzere daha evvelki sinemalarda gördüğümüz isimler yer alıyor.

{admin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir