Buraya Reklam Verebilirsiniz. !!!
Buraya Reklam Verebilirsiniz. !!!
Bilim Haberleri 10 0

Raoul Pal, Ethereum’a meydan okuyacak iki kripto parayı açıkladı

0% Ortalama Puan

%

Real Vision CEO’su Raoul Pal, Ethereum’a rakip kripto paraların büyük yükselişler yaşayarak Ethereum’u gölgede bırakacağına inanıyor.

Goldman Sachs’ın eski yöneticisi Raoul Pal, kısa bir mühlet evvel InvestAnswers’a verdiği röportajda portföyünün %82’sinin Ethereum’da olduğunu tabir etti. Lakin buna karşın Pal, Solana ve Terra (LUNA) üzere kripto para ünitelerinin boğa döngüsünde Ethereum’dan daha güzel performans göstereceğini öngördü.

Fakat Solana ve Terra’nın Ethereum’dan daha uygun performans göstereceğine kesin olarak emin olmadığı için parasını bu varlıklara yatırmadığını belirtti. 

Önümüzdeki 10 yıllık süreçte bu kripto para ünitelerinin 100 kat kıymet kazanacağını tabir eden Ron Pal, Ethereum’un ise önümüzdeki birkaç hafta içerisinde bedelini iki kattan fazla arttıracağına inanıyor. Bunun yanı sıra Pal Ethereum’un 2021 yılının Mart ayında 20 bin dolara, yaz aylarında ise 40 bin dolara yükselebileceğini öngördü.

Son 24 saat içerisinde %5’i aşkın yükseliş yaşayan Ethereum, haberimizin hazırlandığı sırada 4.700 dolar bandında süreç görüyordu. 

{admin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir