Buraya Reklam Verebilirsiniz. !!!
Buraya Reklam Verebilirsiniz. !!!
Bilim Haberleri 6 0

Milyarder teşebbüsçü Tim Draper takip ettiği iki altcoin’i açıkladı


Önde gelen Bitcoin savunucularından Tim Draper kısa bir mühlet evvel yaptığı açıklamada yakından takip ettiği iki kripto para projesini açıkladı. Draper, bu tercihinin sebebinin bu iki altcoin’in güçlü temelleri ve eşsiz kullanım durumları olduğunu belirtti.

XTZ ve ANT

Kısa müddet evvel verdiği röportajda Tim Draper, açık kaynaklı programlanabilir blockchain projesi Tezos’un (XTZ) bir projede görmek istediği özelliklere sahip olduğunu tabir etti. Tim Draper’ın açıklamalarından bir kesit şu halde:

“Aradığım şey, makul bir token’ın gerisindeki girişimcilerin ve mühendislerin kim olduğu. Birtakım token’ları seviyorum. Tezos’u seviyorum zira olağanüstü bir mühendislik grubu var ve bir token’ın nasıl çalıştırılacağını tekrar tanımladılar. Bunu Proof of Stake olarak yapıyorlar. Daha az güç kullanıyorlar ve yeni bir idare biçimlerine sahipler ve bu heyecan verici.”

Öte yandan Ethereum tabanlı kripto para projesi Aragon (ANT) altcoinini de yakından takip ettiğini belirten Draper, ANT’nin kullanıcıların merkezsiz otonom tertipler (DAO) oluşturmalarına ve yönetmelerine olanasak sağlayan açık kaynak kodlu bir yazılım olduğunu belirtti.

{admin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir