Buraya Reklam Verebilirsiniz. !!!
Buraya Reklam Verebilirsiniz. !!!
Bilim Haberleri 9 0

Bobby Lee’den heyecan yaratan Bitcoin fiyat kestirimi ve nedeni

Önde gelen kripto para destekçilerinden Bobby Lee, Bitcoin’in geride bıraktığımız Kasım ayının başlarında 69 bin dolarla tüm vakitlerin en yüksek düzeyini kaydettikten sonra yaşanan sert düşüşün bir son olmadığını söz etti.

Bobby Lee’ye nazaran Bitcoin’de boğa dönemi hala devam ediyor ve başkan kripto para ünitesinin önünde tepeye ulaşmadan evvel hala uzun bir yol var.
Kısa bir mühlet evvel CNBC’ye verdiği röportajda Çin’in en büyük kripto para borsası BTCC’nin eski CEO’su Bobby Lee, önümüzdeki birkaç ay içerisinde önder kripto para ünitesinin yükselişe geçeceğini öngördü.

Bitcoin’in hala harika bir boğa döngüsünde olduğunu tabir eden Lee, şimdi önder kripto para ünitesinin tepe yapmadığını düşünüyor. Ona nazaran Bitcoin, yeni bir tepe belirlediğinde çok süratli bir biçimde yoluna devam edecek ve çarçabuk 150 bin ve 200 bin dolar düzeylerini aşacak. Bu öngörüsünün üzerine Lee’ye, Bitcoin’in fiyatını kısa bir müddet içerisinde 3 kat arttıracak katalizörün ne olduğu soruldu. Lee bu soruya “perakende yatırımcıların ağır ilgisi” karşılığını verdi.

Lee’nin konuşmasından bir kesit:

“İyi haberler katalizör misyonu görecek. Düzenlemeler ve kripto paraların benimsenmesi konusunda ortaya çıkabilecek pek çok güzel haber var. Tüm dünyada 100 milyonu aşkın insan kripto paralara yatırım yapmış durumda. Fakat kripto paralar klasik finansal sistemin bir modülü olmadığı için ana akım medyada yer almıyorlar.”

Merkezsiz finans ve NFT trendleriyle birlikte milyonlarca insanın kripto para piyasasına giriş yaptığını tabir eden Lee, kripto para piyasasındaki son birkaç yılda kaydedilen ivme ile birlikte önümüzdeki yıllarda herkesin kripto paraları konuşacağı öngörüsünde bulundu.

{admin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir