Buraya Reklam Verebilirsiniz. !!!
Buraya Reklam Verebilirsiniz. !!!
Bilim Haberleri 19 0

Amazon Prime Görüntü’ye Aralık 2021’de eklenecek imaller belirli oldu

Amazon’un 200 milyon aboneyi geçen Amazon Prime üyeliğine dahil olan Prime Video servisinin yeni içerikleri aşikâr oldu. Aralık ayında servise eklenecek olan içerikler geçtiğimiz saatlerde açıklandı.

Eklenen içeriklerin ayrıntılarını ve tarihlerini aşağıda bulabilirsiniz. Eklenen tüm üretimler ülkemizde yalnızca Amazon Prime Görüntü‘da erişilebilir olacak. Amazon Prime birinci ay için fiyatsız, sonrasında ise ayda sadece 7,90TL. Üye olmak ve tüm ayrıcalıkları görmek için buraya tıklayabilirsiniz. 

Prime Görüntü Aralık 2021 Listesi

Harlem – 3 Aralık

Tracy Oliver’ın kalemiyle hayat bulan ve 20’li yaşlardaki 4 kız arkadaşın New York kentindeki eğlenceli bağlarını siyahi kültürün bakış açısıyla ele alan güldürü dizisi Harlem, 3 Aralık Cuma günü Prime Görüntü Türkiye’de birinci dönemiyle ekranlara geliyor. Birçok kültürde flört normlarıyla ilgili kapsamlı bilgisi olan, ama bunu kendi aşk hayatına bir türlü adapte edemeyen Columbia Üniversitesi’nin genç antropoloji profesörü Camille (Meagan Good), başarılı bir online randevu uygulamasının yaratıcısı olan Tye (Jerrie Johnson), umutsuz romantik modacı Quinn (Grace Byers) ve kendinden emin, başarılı bir müzikçi ve aktris Angie’nin (Shoniqua Shandai) yaşadıkları eğlenceli anlar, Harlem’in birinci döneminde izleyiciyle buluşuyor.

The Expanse – 10 Aralık

Serinin yıldızları Steven Strait, Dominique Tipper, Wes Chatham, Shohreh Aghdashloo, Cara Gee, Frankie Adams, Keon Alexander, Nadine Nicole, and Jasai Chase Owens’ın şu ana kadarki en heyecanlı dönem için yine bir ortaya geleceği “The Expanse”, 10 Aralık Cuma günü Prime Görüntü Türkiye’de izleyicilerle buluşuyor. Marco Inaros ve Özgür Donanması, dünyada ve Mars’ta yıkıcı asteroit akınları başlatmaya devam ederken güneş gücünü de kullanmaya başlar. Savaşın tansiyonu ve yaşanan kayıplar Rocinate mürettebatının birliğini tehdit ederken, Chrisjen Avasarala yiğit bir atılım yapar ve eski Marslı Denizci Bobbie Drapper’ı çatışmanın seyrini değiştirebilecek bâtın bir misyona gönderir. Bu esnada Drummer ve ailesinden geri kalanlar Marco’ya ihanet edip kaçarken, uzak bir gezegende yeni bir güç yükselmeye başlar.

Encounter – 10 Aralık

Michael Pearce’ın direktörlüğünü üstlendiği, Riz Ahmed, Octavia Spencer ve Rory Cochrane’in başrollerini paylaştığı “Encounter”, 10 Aralık Cuma günü Prime Görüntü Türkiye’de yayına giriyor. Donanımlı bir deniz kuvvetleri askerinin iki küçük oğlunu gizemli bir tehditten kurtarmak için çıktığı vazife tehlikeli boyutlara gerçek sürükleniyor.

The Grand Tour – 17 Aralık

Otomobile dair tutkunun ve motor gösterilerinin büyük bir keyfe dönüştüğü “The Grand Tour”, Carnage a Trois isimli dördüncü dönemiyle 17 Aralık Cuma günü Prime Görüntü Türkiye’de izleyicilerle buluşuyor. Meşhur üçlü, bu kere Fransız otomobil kültürünün tuhaf dünyasının içine dalıyor. Galler zirvelerinde başlayacak olan efsane bir yarış çeşidiyle birlikte, tüyleri diken diken eden bir dağ tırmanışı, bomba imhaları, pervaneli otomobiller, helikopter şovları ve Manş Denizi’ne ulaşmadan evvel zevkin doruklara çıkacağı Grand Tour’da izleyicileri eğlenceli anlar bekliyor. 

Being the Ricardos – 21 Aralık

Başrollerinde Nicole Kidman ve Javier Bardem’in devleştiği, Oscar ödüllü müellif ve direktör Aaron Sorkin’in anlatımıyla hayat bulan “Being the Ricardos”, 21 Aralık Salı günü Prime Görüntü Türkiye’de ekranlara geliyor. Şok edici ferdî suçlamalar, siyasi bir karalama ve kültürel tabularla tehdit edilen Lucille Ball ve Desi Arnaz çiftinin karmaşık hale gelen romantik ve profesyonel bağlantıları tüm açıklığıylagözler önüne seriliyor. 

{admin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir