Buraya Reklam Verebilirsiniz. !!!
Buraya Reklam Verebilirsiniz. !!!
Bilim Haberleri 10 0

2022 Genesis G90’ın dış tasarımı ortaya çıktı

Güney Koreli Genesis’in lüks sedan modeli G90 büsbütün yenilenmek üzere. Şirket, yeni 2022 Genesis G90‘ın dış dizaynını gözler önüne seren görseller paylaştı.

2022 Genesis G90, markanın ‘Atletik Zarafet’ isimli tasarım lisanını sürdürüyor. Ön yüzü domine eden büyük panjur ve tamponda uzunluktan boya uzanan merkez havalandırmadaki X biçimli ayrıntılar dikkat çekiyor. Çift çizgi biçimindeki aydınlatmalar, çamurluk yayı tarafından bölünse de ön kapıya kadar devam ediyor. Profilde 20 inçlik jantlar ve bilinmeyen kapı kolları dikkat çekiyor.

Yenilenen lüks sedanın ardında değişik halde çift çizgi biçimindeki stoplara yer verilmemiş. Onun yerine uzunluktan boya uzanan LED şeritler ve köşeli stoplar kullanılmış. Üst kısmı spoyler formunda tasarlanan bagaj kapağında kamera göze çarparken, tamponun alt kısmında ise öndeki ızgara ile misal biçime sahip egzoz çıkışları tasarımı tamamlıyor.

2022 Genesis G90’ın uzun aks uzaklıklı versiyonu da mevcut. Fotoğraflardaki beyaz araç standart, lacivert araç ise uzun aks arasına sahip. Aslında iki model ortasındaki fark art kapıların boyutundan belirli oluyor. Uzun aks aralı versiyonda gerideki yolcular için 190 mm ekstra alan sunuluyor.

Lüks modelin iç yeri ve teknik ayrıntıları şimdi muhakkak değil. Bu kesimler da önümüzdeki haftalarda tamamlanacaktır. Bahisle ilgili gelişmeleri siz bedelli okurlarımıza aktarmaya devam edeceğiz.

{admin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir