Buraya Reklam Verebilirsiniz. !!!
Buraya Reklam Verebilirsiniz. !!!
Kadın ve Sağlık 8 0

‘Dostumun Dostu Dostumdur’ Diyip Arkadaşlarının Eski Sevgilileriyle Bir Devir Bağ Yaşamış Ünlüler

Ünlü olmanın güç yanlarından biri de özel hayat diye bir şeyin pek kalmaması olabilir… Bir vakitler çok yakın arkadaş olan bu ünlüler, birbirlerinin eski sevgilileri ile çıkmış. Ortalarında arkadaş kalanlar da var, konuşmayı kesenler de. Buyurun içeriğe????

Kaynak: https://www.buzzfeed.com/angelaandalo…

1. Taylor Swift & Selena Gomez & Taylor Lautner

Selena Gomez, Taylor Lautner ile Taylor Swift’den daha evvel çıkmış. Sinema setinde tanışan Lautner ve Gomez 2009’da çıkmaya başlamışlar.

Swift ve Lautner da sette tanışarak birbirlerine aşık olmuş. Lakin bu bağlantı de sadece birkaç ay sürmüş. Gomez ve Swift’e gelince, bugün hala çok yakın arkadaşlar. ????

2. Hailey Bieber & Justin Bieber & Shawn Mendes

Yakın arkadaşlar olan Shawn Mendes ve Justin Bieber, Hailey Bieber ile çıktı. Shawn Mendes ile Hailey’nin ilgisi pek de uzun sürmedi.

Bu bağlantının çabucak akabinde Justin ve Hailey’nin ilgisi başladı. Bieber çifti şu anda evli ve çok keyifli. Justin ile Shawn hala arkadaş mı, orası bilinmiyor.

3. Merve Boluğur & Eliz Sakuçoğlu & Hakan Sabancı

Merve Boluğur ve Eliz Sakuçoğlu ikilisi Hakan Sabancı ile çıkmıştı. Birinci olarak Eliz ile aşk yaşayan Sabancı, daha sonra Boluğur ile de görüntülenmişti.

Yakın arkadaşlar olan Merve Boluğur ve Eliz Sakuçoğlu bu olaydan sonra birbirlerini takipten çıkarmışlardı.

4. Brad Pitt & Jennifer Aniston & Gwyneth Paltrow

Efsane Aniston ve Pitt çifti ortaya çıkmadan evvel, Paltrow ve Pitt çıkıyordu. 3 yıllık bağlarının son yılında nişanlandıkları dahi söyleniyordu.

Bu bağın akabinde Pitt ve Aniston çifti 5 yıl süren evliliğe ilerleyen bir bağa başladılar. Aniston ve Paltrow ise, yıllar sonra dahi arkadaşlıklarını devam ettirmeyi başardılar.

5. John Mayer & Taylor Swift & Katy Perry

Birden fazla kişi Swift ve Perry arkadaşlığının sona erme sebebinin ikilinin Mayer ile çıkmasına bağlamıştı.

Fakat, hem arkadaşlığın yıllar evvel bozulmasının sebebi bu değildi hem de ikili artık ortalarını düzeltti. ????

6. Cansu Dere & Ahu Yağtu & Cem Yılmaz

Dere ve Yılmaz çiftinin 7 yıllık birlikteliğinin sona ermesinin akabinde, Cem Yılmaz ve Cansu Dere’nin yakın arkadaşı Ahu Yağtu bir münasebete başladı.

Cansu Dere ve Ahu Yağtu arkadaşlığının sona erdiği söyleniyor.

7. Anne Vyalitsyna & Adam Levine & Behati Prinsloo

Maroon 5 vokalisti Adam Levine, iki Victoria’s Angel meleği ve arkadaşla da bir birlikteliği oldu. Behati ile Adam’ın bağlantısı, Anne ve Adam’ın bağlantısının bitmesinin çabucak akabinde başlamış.

O devir, bir sonraki yıl nişanlanacaklarını duyuran Behati ve Adam’a Anne’den dayanak bile gelmiş.

8. Alex Rodriguez & Jennifer Lopez & Cameron Diaz

Diaz ve Rodriguez 2010-2011 yılları ortasında kısa bir bağ yaşadı. Bundan 6 yıl sonra Lopez ve Rodriguez uzun sürecek bir münasebete başladılar.

Bu durum Cameron ve Jennifer ortasında hiçbir soğukluk yaratmamış, daha sonra bir arada tıpkı sette dahi çalışmışlar. ????

9. Cameron Diaz & Justin Timberlake & Kate Hudson

2000’li yılların başında çıkmaya başlayan Cameron ve Justin’in alakası 2007’ye kadar sürdü. Ayrılık sebeplerinin ise Kate Hudson olduğu söyleniyordu.

Olayın iç yüzünün bilinmediği bu durumda, Diaz ve Hudson’ın ortası nasıl olduğu da meçhul.

10. Oğuzhan Koç – Yağmur Tanrısevsin – Demet Özdemir

Oğuzhan Koç, Yağmur Tanrısevsin’le 4 yıllık alakalarının sona ermesinin 1 ay akabinde Demet Özdemir ile görüntülenmişti.

İhanet savları ortaya çıktığında ise reddedildi. Evvelden yakın arkadaşlar olan Yağmur Tanrısevsin ve Demet Özdemir’in ortası ise bozuldu.

Bonus: Aşk dörtgeni!

Burada enteresan bir durum kelam konusu demek yanlışsız olur. Bu dörtlünün eski sevgilileri ortasındaki tesadüf sahiden de garip. Şu anda evli olan İdil Fırat ve Mert Fırat çiftinin eski sevgilileri beraber!

Mert Fırat’la bir vakitler birlikteliği olan Hande Doğandemir, tıpkı biçimde bir vakitler İdil Fırat ile birliktelik yaşayan Engin Öztürk ile çıkıyor.

{admin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir