Buraya Reklam Verebilirsiniz. !!!
Buraya Reklam Verebilirsiniz. !!!
Sosyal 11 0

EDHO’nun Hızır Çakırbeyli’si Oktay Kaynarca’nın yeni projesi belirli oldu! Geri dönüyor

ATV’nin reyting rekortmeni Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin grubu ile kanal yönetimi arasında çıkan uyuşmazlık, altı dönem boyunca ekran macerasını sürdüren projenin sonunu getirmişti.

Başrollerinde Oktay Kaynarca, Yunus Emre Yıldırımer, Ozan Akbaba üzere isimlerin yer aldığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın ani final kararı, 7. dönemi dört gözle bekleyen izleyicileri şoke etmişti.

ATV idaresi ile mukavele şartlarında anlaşamayan Eşkıya takımı, 200. kısmı kanala teslim etmeyince ipler kopmuştu.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da Hızır Çakırbeyli karakteriyle gönüllere taht kuran Oktay Kaynarca, toplumsal medyadan yaptığı açıklamayla EDHO’nun ani bir kararla yayından kaldırıldığını açıklamıştı.

Gruba ve seyircilere veda etmesinin akabinde hangi projede rol alacağı merak konusu olan başarılı oyuncunun çekeceği yeni projesi belirli oldu.

ATV İLE YENİ BİR PROJE ÇEKECEK

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın kulislerden edindiği bilgilere nazaran, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’la ilgili mukavelesi ATV’de olan Oktay Kaynarca, kanalla yeni bir proje çekecek.

Ünlü oyuncudan diğer bir üretim şirketiyle görüşmemesini isteyen kanal, Kaynarca’ya yeni proje yapacakları belirtti. Argümana nazaran, bekleme parasını da alacak olan Kaynarca’nın yeni projesini de Onur Tan çekecek.

Lakin kelam konusu argümanların gerçek olup olmadığına ait şimdi resmi bir açıklama gelmedi. Hasebiyle söylentilerin hakikat olup olmadığını vakit gösterecek.

{admin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir