Buraya Reklam Verebilirsiniz. !!!
Buraya Reklam Verebilirsiniz. !!!
Oyun 8 0

Uncharted: Legacy of Thieves Collection, ESRB Tarafından Derecelendirildi

Uncharted: Legacy of Thieves Collection’ın PC’ye gelişi, Sony ve PlayStation için çok değerli bir dönüşüme işaret ediyor olsa gerek. Bu dönüm noktasına çok da uzak değiliz üzere görünüyor, çünkü ESRB tarafından derecelendirilmiş durumda.

Uncharted: Legacy of Thieves Collection’da Uncharted 4 ve yan oyunu Kayıp Miras (Lost Legacy) yer alıyor. Her iki oyun da T (Teen) olarak derecelendirilmişti, haliyle paket de o biçimde derecelendirilmiş.

Oyunun derecelendirilmesini kıymetli kılan nokta, çıkış tarihinin yakın olduğuna işaret etmesi. Sony, çıkış tarihini 2022’nin birinci ayları olarak tabir etmişti; PS5 versiyonu PC versiyonuna nazaran biraz daha erken çıkacaktı yapılan açıklamaya nazaran. Münasebetiyle, bu tarihe hayli yaklaştığımızı söylemek mümkün.

Uncharted serisi genel olarak beğendiğim serilerden birisidir, 4. oyunu da ayrıyeten çok severim. PC’de de oynanabilecek olması çok hoş bir gelişme. Bence Sony oyunu daha geniş bir oyuncu topluluğunun erişimine sunarak yerinde bir atılım yaptı. Bakalım çıkış tarihi duyurusu ne vakit gelecek, takipteyiz.

{admin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir