Buraya Reklam Verebilirsiniz. !!!
Buraya Reklam Verebilirsiniz. !!!
Oyun 9 0

The Book Of Boba Fett’in Kısım Sayısı Belirli Oldu

The Mandalorian‘ın akabinde Star Wars dizilerini özlemeye başladım. Disney’in Star Wars ismine yarattığı büyük hayal kırıklıklarından sonra Disney+ ile birlikte bu kadar kendine bağlayıcı işler yapacağını iddia etmezdim. Mandalorian’ın bıraktığı yerden devam edecek olan The Book of Boba Fett dizisinin kısım sayısı da muhakkak oldu. Karakter posterleriyle birlikte yayınlanan gönderiyle birlikte dizinin yedi kısımden oluşacağını öğrenmiş olduk. “Boba Fett ve Fennec Shard’ın bir ayda yükselişine şahit olun.” açıklamasıyla paylaşılan son gönderi dizinin bir ay süreceğini de belirtmiş oldu.

Yepyeni üçlemede çok az sahne müddeti olmasına karşın Star Wars külliyatının en ikonik karakterlerinden birisi olan Boba Fett’in emaneti şehr-i Tatooine’i geri almasını ve Jabba sonrası yer altı dünyasının şekillenmesini izleyeceğimiz Book of Boba Fett birebir vakitte altıncı ve yedinci sinema ortasındaki öteki bir boşluğu daha doldurmuş olacak. Aslında yedinci sinemanın sonrasında olan şeyleri bir daha görmek istemediğimiz için bu orta periyot şimdilik bizleri yönetim ediyor.

  • The Book Of Boba Fett’in Birinci Fragmanı Yayınlandı!
  • Book Of Boba Fett’in Devam Dönemleri Gelebilir

Benim temel merak ettiğim nokta Disney’in dokuzuncu sinemadan sonra kıssaya nasıl devam edeceği, natürel bunu bir dizide görmemizin pek ihtimali yok ancak yeni kuşak Star Wars sinemaları de hiç umut vermiyor. Jon Favreau ve Dave Filoni ikilisi Star Wars sinemalarının de yaratıcı tarafında yer alırsa tekrar heyecanlanmak için sebeplerimiz olabilir. Yoksa benim sadık yarim Disney+ dizileridir, Boba Fett’ten sonra Ahsoka ve Kenobi dizileri için de geri sayımımız sürüyor.

{admin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir