Buraya Reklam Verebilirsiniz. !!!
Buraya Reklam Verebilirsiniz. !!!
Oyun 6 0

Sons of the Forest, 20 Mayıs 2022’ye Ertelendi

Pandemi süreci bitmek bilmiyor, o denli olunca da beraberinde getirdiği aksilikler da devam ediyor. Oyun dünyasına yansımalarından birisi donanımlarda yaşanan arz kahrı iken bir öbür değerli yansıması da oyun geliştirme süreçlerinin uzaması ve daha evvelden ilan edilen çıkış tarihlerinin ertelenmesi halinde gösterdi kendisini.

Artık 2021’in son ayına geldik, neredeyse yıl bitti, ancak erteleme haberleri bitmemiş muhakkak ki. Daha evvel 2021 içerisinde çıkacağı duyurulan Sons of the Forest için resmi çıkış tarihi bir fragman eşliğinde ilan edildi; oyunun önümüzdeki Bahar aylarına ertelendiğini öğrenmiş olduk böylelikle:

The Forest’ın devam oyunu olarak değerlendirilebilecek Sons of the Forest, birinci şahıs kamerasından oynanan bir açık dünya hayatta kalma oyunu. IGN tarafından yayınlanan görüntüde karakterimizi nelerin beklediği hakkında bir fikir ediniyoruz. Kaynak topla, avlan, çadır kur, ateş yak üzere klasik hayatta kalma oyunu mekaniklerini de oyunda ziyaret edilecek birtakım tekinsiz yerleri ve karşılaşılacak düşmanları da görüyoruz fragmanda. Birinci oyuna benzeri yanları da var, eklenen birtakım yenilikler de.

Sons of the Forest, 20 Mart 2022’de oyun severlerle buluşacak. The Forest’ı geride mi bırakır yoksa onun gerisinde mi kalır, bunu daima birlikte göreceğiz.

{admin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir