Buraya Reklam Verebilirsiniz. !!!
Buraya Reklam Verebilirsiniz. !!!
Oyun 10 0

Sea of Thieves’de Artık Hazinelerinizi Gömebileceksiniz

Sea of Thieves’i her daim şimdiki tutan Rare, yeni dönemde oyuna tekrar çok kıymetli değişiklikler getirecek. Her dönem ile birlikte oyuncuların büyük bir kısmının isteklerini yerine getiren geliştirici takım, bu sefer uzun müddettir beklenen bir mekaniği çok daha dikkat alımlı formda oyuna ekliyor.

Ağır bir Skull Fort tecrübesinin akabinde en yakın Outpost’ta sandıklarınızı satmaya gittiğinizi hayal edin. Yol boyunca sizi bekleyen tehlikelerin en başında korsanlar geliyor. İşte bu sebeple artık pahalı eşyalarınızı adalara gömme fırsatını sunacak Rare bizlere. Hatta bu gömüler çantanıza otomatik olarak bir hazine haritası ekleyecek. Bu hazine haritasını yeniden oyuna yeni eklenen vazife tahtasına eklerseniz bol bol sürpriz de sizi bekliyor olacak. Oyuncuların sizin isminize satabileceği bu kutular size hem renown hem de para kazandıracak.

Yeni dönem ile birlikte önünde top bulunduran kayıklar da bizleri bekliyor. Zıpkının yerini alan bu top, akın ve savunmada oyunculara yardımcı olabilecek bir özellik olacak.

{admin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir