Buraya Reklam Verebilirsiniz. !!!
Buraya Reklam Verebilirsiniz. !!!
Oyun 9 0

Halo Temalı Swarovskinin Bedeli Tam 2.340 Dolar

Döviz kurundaki büyük değişim oyun fiyatlarını da bizler için erişilemez noktalar taşıma potansiyeline sahip (halen taşımadıysa tabii). Daha evvel takip listelerindeki oyunlara gözü kapalı ön sipariş verenler bile en azından bir anlığına durup düşünüyorlardır herhalde. Ancak bu haber ülkemizdeki oyun fiyatlarıyla ilgili değil; dünyada kristal denildiğinde birinci akla gelen firmalardan olan Swarovski’nin Halo temalı eserleriyle ilgili.

Swarovski, daha evvel de oyun dünyasına yönelik bir atılım yapmış, Vertagear ile oyuncu koltuğu üretmişti. Bu sefer de sıra Halo’ya gelmiş, oyunda Master Chief tarafından kullanılan kask ve Covenant güç kılıcının Swarovski versiyonları üretilmiş.

Bir bağış kampanyası için üretilen bu set, 2.340 $ kıymetinde. Toplamda 20 set üretilmiş, hasebiyle 46.800 $’lık bir eser konulmuş ortaya, bakalım bunun karşılığında ne kadar bağış toplanabilecek. Sonucu ne olursa olsun, Halo Infinite ve Swarovski iş birliği en azından önümüzdeki bir aylık mühlet boyunca kendisinden bahsettirecek üzere, ne dersiniz?

{admin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir