Buraya Reklam Verebilirsiniz. !!!
Buraya Reklam Verebilirsiniz. !!!
Oyun 12 0

Bir Oyuncu 4 Resident Evil Oyununu Tek Bir Darbe Yemeden Tamamladı

Oyunlarla ilgili meydan okumalar daima hürmet duyduğum şeyler olagelmiştir. Bazıları bir oyunu mümkün olamayacak kadar kısa bir müddette bitirir, bazıları bana saç baş yolduran oyunları hiç ölmeden bitirir. Her hâlükârda benim için imkânsız üzere görünen şeyler kimileri için çok kolay olabiliyor. Bu seferki haber de o denli bir durumla ilgili.

Twitch yayıncısı MattDaRoc, klasik Resident Evil oyunlarını tek bir darbe almadan bitirmeyi başarmış durumda.

“God Run” olarak isimlendirilen bu çeşit meydan okumalarda, bir serideki oyunları peş peşe oynuyor ve hiç ziyan almadan tamamlamaya çalışıyorsunuz. Darbe aldığınız anda da baştan başlıyorsunuz. İşte böylesi güçlü bir çabayı tamamlamak için MattDaRoc da hayli uğraş vermiş.

MattDaRoc; Resident Evil 3: Nemesis ile başlamış, Resident Evil ve Resident Evil 2’yi dörder kere oynayıp finali de Resident Evil: Code Veronica ile yapmış. Her bir oyun yaklaşık bir buçuk saat sürüyor, lakin Code Veronica yaklaşık iki buçuk saat ile doruğa oturuyor. Toplamdaysa 15 saat civarında bir müddet alıyor bu seriyi tamamlaması. Sonuç olarak emel hasıl olmuş, MattDaRoc muradına ermiş; bunu görünce benim için de yapılacak tek bir şey kalıyor, bu muvaffakiyete şapka çıkarmak 🙂

{admin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir