Buraya Reklam Verebilirsiniz. !!!
Buraya Reklam Verebilirsiniz. !!!
Oyun 11 0

Battlefield 2042 İçin Sızan Noel Baba Kostümü Alay Konusu Oldu

Battlefield 2042, Steam’in en çok olumsuz oy alan oyunlarından biri olma seyahatine devam ediyor. DICE her ne kadar oyundaki kusurları temizlemek için yamalarla uğraşıyor olsa da bir yeri düzeltirken bu sefer öbür bir yerden reaksiyon almaya başlıyor.

Son yansıların adresi ise oyuna gelen yeni güncellemeyle birlikte oyuna eklenen (ama aktifleştirilmeyen) zımnî kozmetik öğelerden bir tanesi: Noel Baba kostümü.

Pyotr Boris Guskovsky için sunulan bu kostümün kırmızı kapşonlu montu ile Boris’in sakalları epey uyumlu biçimde Noel Baba’yı oluşturuyor, esasen kostümün ismi da Father Winter. Lakin bu kostüm ciddiyete ehemmiyet veren oyuncuların yansısını çekti ve kostümler için “Fortnite kostümleri” yakıştırması yapılmaya başlandı.

Milyarlarca insanın konutundan yurdundan olduğu, doğal felaketlerin gezegeni yok ettiği, dünya çapında dev çaplı savaşların karar sürdüğü karanlık bir dünyada etrafta Noel Baba kostümüyle koşturup sağa sola ateş eden birilerini görmek herhalde oyunu ciddiye almayı engellerdi.

Esasen yansılar üzerine DICE bir açıklama yaptı ve bu kostümlerin birer seçenek olarak eklendiğini lakin aktifleştirilmeyeceğini söyledi. “Kostümler oyunda olsa bile onları bu Noel devrinde kullanmak üzere bir planımız yok” deniyor açıklamada.

{admin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir