Buraya Reklam Verebilirsiniz. !!!
Buraya Reklam Verebilirsiniz. !!!
Otomobil 12 0

Bu araçlar Avrupa’da yok satıyor! Biz Duster’a devam!

Günden güne artan ve her geçen gün bir evvelki günü aratan araba fiyatları o denli zannediyoruz ki yalnızca ülkemize özel bir sorun.

Avrupa kaynaklı araba haber sitelerine baktığımız vakit genelde fiyattan çok araçların satış adeti, yeni modellerin özellikleri ve en çok satan araçların kıyasları üzere içerikler görmekteyiz.

Bizde bugün sizlere Avrupa’nın en çok satan SUV arabalarının bir galerisini yapalım ve gündemi fiyatlardan daha farklı bir bahse çevirmiş olalım.

İşte Avrupa’nın en çok satan 10 SUV model arabaları:

1. Peugeot 2008

Peugeot, son yılların en büyük gelişimini gösteren bir marka oldu. 3008 ile başlayan SUV dizaynlarını tepeye 2008’le çıkardı. 2008 hem tasarımı hem de alınabilir fiyat tablosu ile Avrupa’nın en çok satan araçları listesinin başında yer almayı başardı.

2.Volkswagen T-Roc

Volkswagen’in keder çizgilere sahip yeni jenerasyon B sekment SUV aracı piyasaya sürüldüğü andan itibaren fırtına yaratmaya devam ediyor. Tasarımı ve kullanımı ise sizi mest edecek.

3.Renault Captur

Renault Captur serisini birinci olarak 2012 yılında piyasaya sürmüştü. Bu tarihten itibaren çok fazla talep gördü ve satın alındı. Bu nedenle Renault, Captur serisini tekrar yenileyerek daha fazla donanıma sahip B sekment SUV olarak satışa sundu.

4. Hyundai Tucson

Tuscon, tasarımı ve özellikleri ile satışa sunulmaya başladığı birinci günden itibaren daima çok beğenildi ve talep gördü. Her geçen sene dizaynına daha fazlasını ekleyen Hyundai, Tucson ile Avrupa’nın en çok satan SUV model araç piyasasına girmeyi başardı.

{admin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir