Buraya Reklam Verebilirsiniz. !!!
Buraya Reklam Verebilirsiniz. !!!
Mobil 7 0

Samsung Galaxy A73 Özellikleri ve Fiyatı Muhakkak Oldu

İki hafta evvel birtakım konsept görselleri ortaya çıkan Samsung Galaxy A73’ün artık de teknik özellikleri ortaya çıktı. Samsung Galaxy A73, 6,7 inç boyutunda, Full HD+ AMOLED bir ekrana sahip olacak ve biyometrik kimlik doğrulama için ekranın altında bir parmak izi okuyucusu bulunacak. Bu bilgileri sızdıran kaynak, ekran panelinin 90 Hz yenileme suratına sahip olmasının beklendiğini söylüyor, lakin daha evvelki bir sızıntıda ekranın yenileme suratının 120 Hz olacağı argüman edilmişti.

GSM Arena’nın haberine nazaran, akıllı telefonun art tarafında ise dörtlü bir kamera donanımına yer verilmiş. Ana kamera sensörü 108 MP, fakat öteki üç kamera sensörünün özellikleri şimdi bilinmiyor. Samsung Galaxy A73, Snapdragon 750G yonga seti barındıracak ve Android 12 ile birlikte gelecek. Tıpkı vakitte telefonun 8 GB RAM ve 128 GB depolama alanına sahip olması bekleniyor.

Bunların yanı sıra Samsung’un yeni akıllı telefonu, 5.000 mAh batarya ile birlikte 33 watt şarj takviyesi barındıracak. Samsung Galaxy A73, tıpkı vakitte 7,6 mm kalınlığında (kamera çıkıntısıyla birlikte 9,3 mm) plastik bir yapıya ve suya ve toza karşı dayanıklılık manasına gelen IP67 sertifikasına sahip olacak.

Samsung Galaxy A73’ün altın ve siyah renk seçenekleriyle satışa sunulacağı belirtilmiş. Akıllı telefonun, bu ayın sonu prestijiyle yaklaşık olarak 440 dolar fiyat etiketi ile Hindistan’da piyasaya sürüleceği söyleniyor.

{admin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir