Buraya Reklam Verebilirsiniz. !!!
Buraya Reklam Verebilirsiniz. !!!
Mobil 12 0

Samsung Galaxy A13 5G, Markanın En Ucuz 5G Telefonu Olacak

Samsung, Galaxy akıllı telefon ailesinin yeni üyesi olan Galaxy A13 5G’yi satışa çıkarmaya hazırlanıyor. Samsung Galaxy A13 5G ile ilgili en kıymetli nokta ise akıllı telefonun şimdilik Samsung’un en ucuz 5G takviyeli telefonu olacak olması. Telefonun ABD’deki satış fiyatı 250 dolar olacak. Bununla paralel olarak Galaxy A13 5G’nin, tüm 5G dayanaklı akıllı telefonlar ortasında en uygun fiyatlılarından biri olacağını da rahatlıkla söyleyebiliriz.

Mashable’ın haberine göre Samsung Galaxy A13 5G; 90 Hz yenileme suratına sahip, 6,5 inç boyutunda, Infinity-V HD+ ekrana sahip bir akıllı telefon. Infinity-V’deki “V” harfi, akıllı telefonun, ekranının üst kısmında V halinde bir ön kameraya sahip olduğu manasına geliyor. Bununla birlikte Samsung’un yeni akıllı telefonu, sekiz çekirdekli MTK Dimensity 700 yonga setini barındırıyor ve Android 11 işletim sistemine sahip.

Bunların yanı sıra Galaxy A13 5G; 50 megapiksel ana sensör, 2 megapiksel makro sensör ve 2 megapiksel derinlik sensörüne sahip üç lensli kamera donanımına sahip. Akıllı telefonun ön kamerası ise 5 megapiksel sensöre sahip. Telefonun başka özellikleri ortasında ise 15 watt süratli şarj dayanaklı 5.000 mAh batarya, 64 GB depolama alanı ve parmak izi sensörü yer alıyor.

Samsung Galaxy A13 5G, 3 Aralık’ta AT&T üzerinden satışa çıkarılacak. Akıllı telefon Ocak ayında ise Samsung’un internet sitesinde ve T-Mobile’da satışa sunulacak.

{admin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir