Buraya Reklam Verebilirsiniz. !!!
Buraya Reklam Verebilirsiniz. !!!
Mobil 9 0

Oppo, Döndürülebilir Kameralı Katlanabilir Telefon Tanıtabilir

Akıllı telefon üreticisi Oppo, birinci olarak 2013 yılında çıkarttığı N serisi akıllı telefonlarında “döndürülebilir kamera” donanımı sunmaya başlamıştı. Bu telefonlarda tek bir kamera bulunuyordu ve bu kamera, kendi ekseni etrafında döndürülebildiği için ister art kamera isterse de ön kamera olarak kullanılabiliyordu. Artık ise Oppo’nun bir müddettir ortalıklarda görünmeyen N serisi akıllı telefonları, katlanabilir olarak geri dönüyor.

Sparrow News’in paylaştığı habere nazaran, Oppo’nun çıkarmaya hazırlandığı yeni N serisi katlanabilir akıllı telefonunun tam ismi Oppo Find N 5G olacak. Bu doğrultuda gelecek yıl Find ana serisi altında sadece Find X4 serisinin piyasaya sürülmeyeceğini, birebir vakitte Find N serisinin de çıkış yapacağını söyleyebiliriz. Bununla birlikte Oppo, Find serisini bir alt marka olarak bile konumlandırabilir.

Sızdırılan bilgilere nazaran, Oppo’nun yeni katlanabilir ekranlı telefonunda, fotoğraf çekmek için ekranı açtığınızda faal hale gelen küçük ekran ön izleme özelliği bulunuyor. Ayrıyeten akıllı telefonun logosunun Xiaomi 11 Ultra’nın logosuna epey benzediği söyleniyor. Bununla birlikte Oppo’nun evvelki N serisi telefonlarında olduğu üzere, Oppo Find N 5G de döndürülebilir bir kameraya sahip olacak ve bu sayede kullanıcılar, selfie çekerken de 50 megapiksellik ana kamerayı kullanabilecekler.

Gelen bilgilere nazaran katlanabilir ekranlı bu yeni akıllı telefon Snapdragon 888 işlemci ile donatılacak ve telefonun 2K çözünürlük ve 120 Hz yenileme suratını destekleyen katlanabilir ekranının boyutu ise 7,8 ila 8 inç ortasında olacak.

Bunların yanı sıra Oppo’nun kısa bir mühlet içinde yeni katlanabilir ekranlı akıllı telefonu da dahil olmak üzere birkaç yeni akıllı telefon tanıtmayı planladığını belirtelim.

{admin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir