Buraya Reklam Verebilirsiniz. !!!
Buraya Reklam Verebilirsiniz. !!!
Mobil 10 0

Katlanabilir telefon kesiminde argümanlı rakip: Oppo Find N

OPPO Find N, OPPO’nun birinci katlanabilir akıllı telefonu olarak 15 Aralık’ta şirketin INNO Day 2021 aktifliği aracılığıyla piyasaya sürülmeye hazır. Marka tarafından yayınlanan bir tweet, Find N’nin dizaynına bir bakış sundu. Ayrıyeten tıpkı tweette Pete Lau’nun OPPO’da Chief Product Offer (CPO) rolünü üstleneceğinden de bahsedildi.

OPPO Find N, şirketin dört yıllık ağır Ar-Ge çalışmaları ve altı kuşak prototipler aracılığıyla doğdu. Piyasada bulunan birden fazla akıllı telefon emsal konfigürasyonlar ve dizaynlar sunuyor. Lau’ya nazaran, akıllı telefon sanayisi, yüksek yenileme suratları, taşınabilir fotoğrafçılık, süratli şarj vb. özellikler sunma konusunda bir sona ulaştı. Bu nedenle, şirket artık katlanabilir segmente girmeye karar verdi.

Katlanabilir telefon dalında argümanlı rakip: Oppo Find N

OPPO, 2018’de birinci Find N prototipi üzerinde çalışmaya başladı. Samsung, Huawei ve Xiaomi, katlanabilir akıllı telefonlarını esasen tanıtmış olsa da, OPPO şimdi bir tane piyasaya sürmedi. Lau, “trendlere ayak uydurmak için çabuk etmek yerine mükemmel bir kullanıcı tecrübesi sunmaya hazır olduğunda bir eseri daha sonra piyasaya sürmenin daha güzel olduğuna” inanıyor. Find N’nin hoş ve kullanıcı dostu bir aygıt olacağını da kelamlarına ekledi. OPPO, öteki markaların katlanabilir telefonlarında görülen ekran kırışıklığı ve dayanıklılık sıkıntıları üzere sıkıntıları çözmek için efor sarf ediyor. Raporlar, Find N’nin 8 inç LTPO OLED 120Hz dahili ekrana, 32 megapiksel ön kamera, 50 megapiksel (Sony IMX766) + 16 megapiksel (Sony) ile üçlü kamera ünitesine ve 65W süratli şarj takviyeli 4.500mAh pile sahip olacağını gösteriyor. Snapdragon 888 SoC, 12 GB RAM, 512 GB’a kadar depolama ve Android 12 ile donatılacak.

{admin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir