Buraya Reklam Verebilirsiniz. !!!
Buraya Reklam Verebilirsiniz. !!!
Kripto Para 8 0

Shiba Inu (SHIB) Yükselişini Devam Ettiremedi

Son haftalarda tanınan göğüs token Shiba Inu’nun (SHIB) birçok yükselişi ve düşüşü oldu. Geçtiğimiz günlerde önemli bir düşüş yaşamasının akabinde token, Kraken‘in listeleme haberi ile bir arada tekrar yükselişe geçse de bu trendi sürdüremedi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

SHIB, tanınan borsa Kraken’in beklenene listeleme haberinden sonra %30 oranında yükseldi. Bu haberler birlikte birebir vakitte toplanan farklı datalar, bir “SHIB balinasının” yaklaşık 1 milyon dolara 24,8 milyar token satın aldığını gösterdi. Tüm bu haberlerle birlikte yükselişe geçen SHIB, bunu sürdüremedi. CoinGecko datalarına nazaran kripto para son 24 saatte %6 oranında geriledi. SHIB, yazının yazıldığı sırada 0,00004498 dolardan süreç görüyordu.

Daha evvel haberini verdiğimiz üzere Kraken, platformuna SHIB’i eklemeyi ima etmiş lakin sonra işi yokuşa sürmeye başlamıştı. Bu durum SHIB yatırımcıları ortasında beklentiye yol açmış ve tenkitlerin de odağı olmuştu. Ama tanınan borsa en sonunda SHIB’i listelediğini duyurdu.

Kraken haberi sonrasında, token’a yaklaşık 1 milyon dolar yatırım yapan bir balina da keşfedildi. Hareket, ikinci en büyük Shiba Inu balinasının Kasım ayının başlarında cüzdanlarından kabaca 2.3 milyar dolar pahasında token çıkarmasından sonra, kripto paranın son vakitlerde paha kaybetmesinin akabinde geldi.

Avalanche’ın Gerisine Düştü

Shiba Inu, evvelki günkü rallisiyle bir arada piyasa kıymeti bakımından Avalanche’ı (AVAX) geride bırakmış ve 11. sıraya yerleşmişti. Ancak son 24 saatteki düşüşle bir arada SHIB tekrar AVAX’ın gerisine düştü ve 12. sırada yer aldı.

SHIB yazının yazıldığı sırada 24.630.551.712 dolarlık piyasa pahasına sahipti.

{admin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir