Buraya Reklam Verebilirsiniz. !!!
Buraya Reklam Verebilirsiniz. !!!
Kripto Para 5 0

Raoul Pal, İki Ethereum Rakibinin ETH’yi Geçmeye Hazırlandığını Söyledi

Real Vision CEO’su Raoul Pal, en yeterli Ethereum (ETH) rakiplerinin büyük artışlar yaşayacağını düşünüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Goldman Sachs eski yöneticisi, InvestAnswers ile yaptığı yeni bir röportajda, portföyünün %82’sinin Ethereum‘da olmasına karşın, akıllı kontrat platformları Solana (SOL) ve Terra’nın (LUNA) bu döngüde ETH’den daha yeterli performans göstereceğini düşündüğünü söyledi.

“Öyleyse neden bütün param orda değil? Zira mutlaklığın az olduğunu düşünüyorum. Ağ tesirleri daha az besbelli. Bu nedenle, daha küçük bir yatırım yapmam gerekiyor. Lakin ETH’nin yükselmeyi durduracağını düşünmüyorum. Önümüzdeki 10 yıl içinde tüm alan 100 kat artacak, böylelikle birçok farklı kriptoyu destekleyebilir ve yeniden de para kazanabilirsiniz.”

ETH, son 24 saatte yaklaşık %5 oranında yükseliş yaşadı. Önder altcoin yazının yazıldığı sırada 4.715,95 dolardan süreç görüyordu.

Pal, ETH’nin önümüzdeki haftalarda kıymetinin iki katından fazla artacağını varsayım ediyor. Ayrıyeten, piyasa bedeline nazaran ikinci en büyük kripto varlığının yaza kadar 40.000 dolara kadar fırlayabileceğini ve “temel durumun” ETH’nin en geç Mart ayına kadar 20.000 dolara ulaşacağını belirtiyor.

{admin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir