Buraya Reklam Verebilirsiniz. !!!
Buraya Reklam Verebilirsiniz. !!!
Kripto Para 9 0

MEXC Pioneer, Metaverse Alliance İştiraki ile Metathon’u Duyurdu! (Sponsorlu)

Geçtiğimiz yıl dijital varlıklara ve bunların yararlarına olan ilgide büyük bir artış görüldü.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

NFT’ler tanınan hale geldi ve DeFi kullanımı artış gösterdi. Bu heyecandan yola çıkarak MEXC Küresel, bu yeni projeleri teşvik etmek ve sanatkarların ve girişimcilerin projenin gelişimi için gerekli araçları sağlayarak projelerini oluşturmalarına yardımcı olmak için MEXC Pioneer‘ı geliştirdi.

MEXC Pioneer artık de bir Metathon başlatmak için Metaverse Alliance ile iştirak kuruyor.

Metaverse Alliance, grupların metaverse’de projeler oluşturmak için bir ortaya geleceği bir hackathon aktifliği olan Metathon’u duyurdu. 50 milyon doların üzerinde mükafatla, istekli geliştiricilerin fikirlerini gerçeğe dönüştürmeleri için olağanüstü bir fırsat. Metathon’un odak noktası, bu yaratıcıların meta bilgiyi bir sonraki düzeye taşıyacak projeler oluşturmalarını sağlamaktır.

Polygon, Avalanche, Republic ve MEXC Pioneer üzere birden fazla ortakla birlikte aktiflik, gelecek vadeden içerik oluşturucular için umut verici bir platform sağlayacaktır.

MEXC Pioneer, genişleyen metaverse pazarından yararlanmak için geliştirildi. Bunu yaparken MEXC Pioneer, kendi metaverse projelerini başlatmaya çalışanlar için finansman bulvarlarının eksikliğinin üstesinden gelmeye yardımcı olacaktır; bu, geçmişte metaverse projelerinin geliştirilmesini engellemiş olan bir zorluktur.

Platforma, NFT’ler, DeFi ve merkezi olmayan oyunlar, kripto dünyasındaki tüm ağır büyüme alanları ve metaverse alanına yatırım yapmak için 100 Milyon Doları aşan bir fon ayrıldı.

MEXC Pioneer yalnızca bu projelere yatırım yapmakla kalmayacak, onların gerisindeki dayanak kolu da olacak. Yeni kurucuların projelerini ilerletmelerine yardımcı olmak için finansal takviyenin yanı sıra teknik takviye de sağlayacaklar.

Bu projelerin geliştirilmesinde faal bir rol oynamak, onlara MEXC global grubunun yıllar içinde biriktirdiği tüm uzmanlık ve bilgileri sağlamak sağlanan başka kazanımlardan olacak. MEXC’nin Kurucusu Pioneer Katherine Deng bir röportajında şunları söyledi:

Merkezi olmayan teknolojinin bu fevkalâde büyüme çağında, yenilikçi geliştirme takımlarını ve projelerini desteklemek ve fikirlerini hayata geçirmelerine yardımcı olmak için bir ortaya getirdiğimiz tüm kaynaklarımızla başarılı bir platform oluşturmak istiyoruz.

The Metaverse Alliance ve MEXC Pioneer ortasındaki iştirak, her iki projenin de metaverse’i bir sonraki düzeye taşıma hedefiyle geliştirilmiş mantıklı bir harekettir.

Metathon’un meta data tabanına gelebilecek kimi büyük projelerle sonuçlanması bekleniyor ve MEXC Pioneer’ın mali dayanağı mutlaka bu projelerin birçok için bir büyük bir kıymete sahip olacak.

MEXC Küresel Hakkında

Nisan 2018’de kurulan MEXC Küresel, kullanıcılara spot, marjin, kaldıraçlı ETF’ler, türev alım satım ve stake hizmetleri dahil olmak üzere tek noktadan hizmetler sunan 7 milyondan fazla kullanıcıya sahip bir dijital varlık alım satım platformudur. Takımın çekirdek üyeleri milletlerarası şirketlerden ve finans şirketlerinden gelmekle birlikte blok zinciri ve finans dallarında tecrübeye sahiplerdir.

Daha fazla bilgi için lütfen web sitesini ziyaret edin: mexc.com

Ayrıyeten MEXC Global’i Twitter ve Telegram‘da takip edebilirsiniz.

{admin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir