Buraya Reklam Verebilirsiniz. !!!
Buraya Reklam Verebilirsiniz. !!!
Kripto Para 8 0

Geçtiğimiz Hafta (22-28 Kasım) Tüm Vakitlerin En Yüksek Düzeyine (ATH) Ulaşan Kripto Varlıklar

Cryptorank bilgilerinden edinilen bilgilere nazaran 22 Kasım-28 Kasım tarihleri ortasında tüm vakitlerin en yüksek düzeyine (ATH), Elrond (EGLD), Crypto.com Coin (CRO), Decentraland (MANA), The Sandbox (SAND) ve Gala (GALA) ulaştı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kripto varlık piyasasında geçtiğimiz hafta yaşanan hareketlilikle birlikte ATH yapan altcoinler sırasıyla şu halde;

  • Elrond (EGLD)
  • Crypto.com Coin (CRO)
  • Decentraland (MANA)
  • The Sandbox (SAND)
  • Gala (GALA)

Elrond (EGLD): Elrond, parçalanmış durum mimarisine ve inançlı bir Pay İspatı fikir birliği düzeneğiyle tasarlanmış dağıtık bir veritabanıdır. Elrond PoS (Proof of stake) fikir birliği sistemine sahip sharding (zincir modüllere ayrılmış) akıllı kontratların çalıştırıldığı platformdur. Elrond, tüm vakitlerin en yüksek (ATH) fiyatına 23 Kasım 2021’de 542 dolarla ulaştı. 20 piyasada ve 16 borsada süreç gören Binance’dir.

Crypto.com Coin (CRO): Finans hizmetleri şirketi Crypto.com tarafından geliştirilen, merkeziyetsiz ve açık kaynaklı blockchain ağı “Crypto.com Chain”in lokal dijital para ünitesidir. “Herkesin cüzdanına kripto para dahil etme” amacıyla çalışan geliştiriciler, 2018 yılının sonunda CRO para ünitesini piyasaya sürdü. Crypto.com Coin, tüm vakitlerin en yüksek düzeyine (ATH) 24 Kasım 2021’de 0,965 dolarla ulaştı. 38 piyasa ve 31 borsada süreç gören Crypto.com Coin’in en faal borsası Kucoin’dir.

Decentraland (MANA): Kullanıcıların içerik ve uygulamalar oluşturmasına, deneyimlemesine ve bunlardan para kazanmasına imkan tanıyan, Ethereum blok zinciri tarafından desteklenen dünyanın birinci merkezsiz sanal gerçeklik platformu olan Decentraland, ana özelliklerinden biri, sanal gerçekliğinde arazi satın alma ve üzerine inşa etme yeteneğidir. Decentraland, tüm vakitlerin en yüksek düzeyine (ATH) 25 Kasım 2021’de 5,85 dolarla ulaştı. 80 piyasa ve 47 borsada süreç gören Decentraland’ın en faal borsası Binance’dir.

The Sandbox (SAND): Sandbox, merkezi olmayan bir sanal oyun dünyasını çalıştıran Ethereum üzerinde çalışan bir yazılımdır. Sandbox özünde, oyuncuların LAND ismi verilen dijital yerleri satın alabilecekleri ve başka kullanıcılarla paylaşmak için bunların üzerinde tecrübeler oluşturabilecekleri bir oyundur. Sandbox tüm vakitlerin en yüksek düzeyine (ATH) 25 Kasım 2021’de 8,36 dolarla ulaştı. 54 piyasa ve 38 borsada süreç gören The Sandbox’un en faal borsası Binance’dir.

Gala (GALA): Blockchain oyunlarından oluşan, ekosistem oluşturmayı amaçlayan bir GameFi platformu olan Gala Games, tek bir oyun değil, daha çok eğlenceyi önceleyen ve art planda blockchain olan bir dizi farklı oyun sunar. Gala, tüm vakitlerin en yüksek düzeyine (ATH) 26 Kasım 2021’de 0.821 dolarla ulaştı. 19 piyasa ve 12 borsada süreç gören Gala’nın en faal borsası Binance’dir.

{admin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir