Buraya Reklam Verebilirsiniz. !!!
Buraya Reklam Verebilirsiniz. !!!
Kripto Para 11 0

Blockchain.com, Kendi NFT Pazarının Beta Sürümünü Başlattı

Kripto para finans şirketi Blockchain.com, Perşembe günü yaptığı açıklamada, OpenSea tarafından desteklenecek olan kendi NFT platformunu piyasaya süreceğini duyurdu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Blockchain.com, NFT pazarına giren başka kripto para şirketlerinin ortasına katılıyor. NFT pazarını piyasaya sürmeye hazırlanan şirketin NFT platformu, şu an beta etabında ve bireylerin bekleme listesine kaydolması gerekiyor.

Yeni NFT pazarı, bireylerin NFT’leri Blockchain.com cüzdanlarında satın almalarını, satmalarını ve saklamalarını sağlayacak.

“NFT Pazarına Erişimi Kolay Hale Getirmek İstiyoruz”

Şirket mevzuyla ilgili blog gönderisinde şu tabirleri aktardı;

“NFT alanındaki büyüme ve heyecan yadsınamaz, lakin kriptonun birinci günlerinde karşılaştığı benimsenme konusundaki zorlukların birçoklarını burada görüyoruz. Spesifik olarak, NFT pazarına erişim çok karmaşık ve sezgisel değil. NFT pazarına erişimi kripto pazarına erişim kadar kolay hale getirmek istiyoruz.”

Birçok Kripto Para Borsası Kendi NFT Pazarını Oluşturuyor

Kripto para borsaları Binance ve FTX.US, Haziran ve Ekim aylarında kendi NFT pazaryerlerini başlattılar. FTX.US’un pazarı hem Ethereum hem de Solana tabanlı NFT’leri destekleyen birinci pazar oldu.

Kripto borsası devi Coinbase de 11 Ekim’de NFT pazaryerini duyurdu, lakin o da hala beta evresinde.

Blockchain.com, yaklaşmakta olan NFT pazarını duyurmanın yanı sıra kısa müddet evvel Latin Amerika odaklı kripto yatırım şirketi SeSocio’yu satın aldı.

{admin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir