Buraya Reklam Verebilirsiniz. !!!
Buraya Reklam Verebilirsiniz. !!!
Kripto Para 7 0

3,2 Trilyon Shiba Inu Token Alımı Muhtemelen Squid Game Dolandırıcıları Tarafından Yapıldı

Yaklaşık 125 milyon dolar bedelindeki büyük bir Shiba Inu (SHIB) süreci, tatsız bir keşfe neden oldu. Shiba ile ilgilenen bir Twitter hesabı, tüm satın alma sürecinin dolandırıcılıkla ilgili fonlarla yapıldığını tez etti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Shiba ile ilgili bir Twitter hesabı tarafından sağlanan Etherscan sayfasına nazaran, üç trilyon SHIB alımı, yatırımcıların fonlarını çalan ve kısa bir mühlet sonra rastgele bir iade yapmadan ortadan kaybolan makus şöhretli “Squid Game” GameFi projesinin yaratıcıları tarafından yapılmış olabilir.

Zincirde görünen süreçler, çalınan tokenlerle “işaretlenmiş” ve izleri gizlemek için mikser uygulamasına gönderilmiş cüzdan adreslerine bağlanıyor.

Teorinin hala onaylanması gerekmesine karşın, token’lar aslında şahısların izi kaybettirmek için kullandığı kripto mikser uygulaması tarafından kullanılan “c802c” ile biten bir adrese bağlı.

Kelam konusu süreç Squid Game dolandırıcıları tarafından yapıldıysa, Shiba Inu’nun sirkülasyondaki arzının kıymetli bir kısmı, bir varlığın piyasa fiyatını ondan yararlanmak için manipüle etme eğiliminde olan şahıslar tarafından tutuluyor demek oluyor.

Vurgulanan fonların kendisi varlık fiyatını “sıfıra” düşürmeyecek, fakat aslında lokal büyüme rallisine ziyan verebilir ve hatta bunu durdurabilir.

Yazının yazıldığı sırada Shiba Inu, son beş gün içinde kıymetli bir hareket göstermeden 0.000036 dolardan süreç görüyor.

{admin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir