Buraya Reklam Verebilirsiniz. !!!
Buraya Reklam Verebilirsiniz. !!!
Genel 11 0

İşte uygun fiyatlı en uygun Xiaomi telefonlar!

Günümüzün alt ya da orta segmentte yer alan telefon modellerindeki birçok özellik, bir vakitler amiral gemisi olarak isimlendirilen akıllı telefonlardaki özelliklerden bile üstün. Çünkü teknoloji devi olarak isimlendirdiğimiz telefon üreticileri, amiral gemisi telefonlarındaki birçok özelliği vakitle orta ve alt segment telefon modellerine kaydırıyor. Bu da telefon üreticilerinin, bütçe dostu akıllı telefon modellerinin doğmasına ve üst segment telefon modellerinin performans ve donanım olarak bir adım daha öteye tırmanmasına neden oluyor.

Daha da açıklayıcı konuşmak gerekirse, bir vakitler ‘ne harika’ dediğimiz telefonlara yıllar sonra ‘takoz’ dediğimizi düşünürsek ve birkaç yıl öncesinin amiral gemisi telefon modellerini günümüzün amiral gemisi telefon modelleri ile kıyaslarsak sanırım bahis daha anlaşılır olacaktır.

Uzun vakittir akıllı telefon dalının hükümdarı olan Samsung ve Apple, son yıllarda yürüttüğü çalışmalar ile tüm dünyada ilgi çekmeyi başaran Çinli teknoloji devi Xiaomi, ABD ambargolarına meydan okuyan Huawei üzere akıllı telefon üreticilerinin üstün özellikli telefon modelleri adeta birbirleri ile yarışır nitelikte. Lakin biz bu içeriğimizde uygun fiyatına karşın üstün özelliklere sahip olan Xiaomi telefon modellerini inceleyeceğiz.

İşte uygun fiyatlı en güzel Xiaomi telefonlar!

Xiaomi Redmi Note 9 Pro

Fiyat: 3.199,00 TL

Xiaomi Redmi Note 9 Pro

Ekran Boyutu:
6.67 İnç

Dahili Depolama:
64 GB

Bellek (RAM):
6 GB

Batarya Kapasitesi:
5020 mAh

Sınır Sayısı:
Çift Sınır

Süratli Şarj:
Var

5G:
Yok

4.5G Takviyesi:
Var

Xiaomi Redmi Note 8

Fiyat: 2.850,00 TL

{admin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir