Buraya Reklam Verebilirsiniz. !!!
Buraya Reklam Verebilirsiniz. !!!
Genel 11 0

Her hafta bir tema serisi: İki farklı kilit ekranı tarzıyla gelen Frosting MIUI Teması!

Her hafta sunduğumuz temalarımızın bir yenisine daha geldik. Bu hafta paylaşacağımız tema sizlere kışı hatırlatacak. Sunduğumuz bu yeni tema ile telefonlarınıza renk gelecek.

MIUI, aygıtınızı kendi üslubunuza nazaran şahsileştirme imkânı sunan ve farklı temalarıyla haftanıza renk katabileceğiniz bir arayüz. Bu bahiste hayli âlâ bir arayüz olan MIUI arayüzünü kişileştirmek için sizlere her hafta birbirinden farklı hoş temalar ile merhaba demeye çalışıyoruz.

Bu haftaki tema ile birlikte, Xiaomi, Redmi ve POCO aygıtınızın her zamankinden daha hoş görünmesini sağlayabilirsiniz.

Bu tema, iki farklı kilit ekranı tarzıyla birlikte ve hareketli simgeleriyle geliyor. Bu temayı uyguladıktan sonra cihazınızdaki kilit ekranı görünümü büsbütün değişecek. Denetim merkezi ve eski durum çubuğu tema ile yenileniyor. Telefon, ayarlar, bildiriler ve hatta evrak yöneticisi üzere başka sistem uygulamaları da tema ile uyumlu olarak geliyor.

Tema için vurgulanan özellikler:

➥ Değişen UI Arayüzü
➥ Yeni denetim merkezi
➥ Simge paketi
➥ Bildirim çubuğu uyumlu
➥ 2 farklı kilit ekranı tarz dayanağı

Aygıtınızda yeni temalar denemeyi seviyorsanız ve olağan kullanıcı arayüzüne farklı bir bakış açısı getirmek istiyorsanız, resmi Mi tema mağazası ilişkisiyle MIUI 12 ve 12.5 çalıştıran tüm Xiaomi, Redmi ve POCO cihazlarınıza bu temayı indirebilirsiniz.

{admin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir