Buraya Reklam Verebilirsiniz. !!!
Buraya Reklam Verebilirsiniz. !!!
Genel 7 0

Game of Thrones hayranlarını üzecek haber! Yeni dizi iptal edildi

HBO, Game of Thrones devam dizisi olacak The Long Night için yalnızca pilot kısmı üretiminde 30 milyon dolar harcadı. Lakin artık bu üretimi iptal ettiklerini duyurdu.

House of Targaryen imali ise sorun olmadan devam ediyor. Gelecek yıl, Targaryen liderliğindeki House of the Dragon, Game of Thrones‘un 2019 sonundan sonra çıkan birinci yan eseri olacak. Game of Thrones’un muazzam muvaffakiyetini genişletmeye istekli olan HBO, bir çok projede imza atıyordu. 2018’de, efsane dizinin devamında gelecek birinci gösterinin The Long Night olacağı kararlaştırılmıştı.

Game of Thrones hayranlarını üzecek haber! Yeni dizi iptal edildi

Jane Goldman ve Game of Thrones müellifi George R.R. Martin tarafından yönetilen bu dizinin, yepyeni şovun olaylarından yaklaşık 10.000 yıl evvel geçmesi bekleniyordu. Birinci Uzun Gece’deki olayları ve Ak Gezenlerin Westeros’u işgal ettiği vakit dilimini kapsıyordu. Josh Whitehouse, Jamie Campbell Bower, Georgie Henley ve Naomie Ackie üzere yıldızların da yer aldığı dizi hakkında beklentiler yüksekti.

The Long Night, HBO 2019 sonbaharında fişi çekmeden evvel pilota çekimleriyle devam eden bir projeydi. Fakat artık dizi ile ilgili yeni bir karar ortaya çıktı. WarnerMedia’nın eski lideri Bob Greenblatt, pilot uygulama çalışmaları devam ederken şirkete katıldı. Kısmın bir kesitini gören Greenblatt, HBO’nun baş içerik sorumlusu Casey Bloys’a şunları söylemiş: ‘Game of Thrones’ prequel pilotu için 30 milyon dolardan fazla harcamışlardı. Geldikten birkaç ay sonra bunun bir kesitini gördüğümde Casey’e ‘Pek yeterli görünmüyor’ dedim. ‘Orijinal serinin vaadini yerine getirdiğini düşünmüyorum.’ Greenblatt daha sonra, “Doğru olanı yapmak için çok büyük bir baskı var ve bu dizinin işe yarayacağını düşünmüyorum” diyerek kelamlarını tamamladı. Görünüşe nazaran The Long Night devasa bütçesini haklı çıkarabilecek hiçbir şeye sahip değilmiş.

{admin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir